narkotyki w naszej szkole

anonimka

PostWysłany: Nie 21:12, 09 Lis 2008    Temat postu: narkotyki w naszej szkole

Wiem że w naszej szkole sprzedaje się narkotyki. Pisze o tym bo boje się o swoich kolegów. Jestem uczennicą klasy drugiej. Dziwi mnie to że nauczyciele nic nie podejrzewają. Jakoś ostatnio naszą szkole czesto odwiedza M. Sienkiewicz. Jego wizyty są regularne. Ciekawe czym są spowodowane? Stoi przy wejściu do szkoły od strony ul. Żeromskiego. Wszystko odbywa się na zasadzie przywitania( szybka wymiana pieniędzy na towar poprzez jednokrotne podanie sobie ręki, ktore wygląda jak zwykle cześć). Mam nadzieje że coś zostanie zrobione w tej sprawie. Nie ujawiniam swoich danych bo się boję.
R.

Dołączył: 11 Lis 2007

Skąd: z daleka

PostWysłany: Pon 15:11, 17 Lis 2008    Temat postu:

a kto to jest M. Sienkiewicz xD

MS

PostWysłany: Czw 20:05, 04 Gru 2008    Temat postu: Buahahahahaah

Dziewczyno pomyśl zanim cos napiszesz na tym forum bo chyba mózgu to ty nie masz. Zebys jeszcze miała racje z tym co napisałas, ale udowodniłas ze jestes PUSTAKIEM
werewolf88

Dołączył: 06 Gru 2007

Skąd: Zwoleń/Kielce(Teatr)

PostWysłany: Sob 0:41, 27 Gru 2008    Temat postu:

no comment... w poszukiwaniu resztek kultury na tej planecie - idę zjeść jogurt xD

P.S. Anonimko, pisanie na forum o takich sprawach nic nie da... Jeśli jesteś pewna tego co piszesz, a nie usłyszałaś to od koleżanki, koleżanki która usłyszała to od... to zgłoś to na policję.

PostWysłany: Śro 21:14, 07 Sty 2009    Temat postu:

M. Sienkiewicz to po prostu Bonus Razz I nie wypowiem się w jego kwestii, bo tutaj akurat chyba wszyscy wiedzą co porabiał w szkole.
Jeżeli zauważysz coś podejrzanego to idź do nauczyciela. To żaden obciach ani kablowanie, to jest potrzebne.
Z resztą z tego co wiem uczniowie innych szkół nie mają wstępu od tak sobie do szkoły więc jego wizyty mogą być podejrzane.
Czasem dmuchanie na zimne jest owoce tym bardziej w tej sytuacji gdy wiemy, że narkotyki to nie nowość w jego życiu. Jak chcą się truć to niech robią to po zajęciach xD

Ostatnio zmieniony przez Luis dnia Śro 21:15, 07 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum LO w Zwoleniu Strona Główna -> Ogłoszenia, uwagi, sugestie, pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)