Rozkręcenie forum

PostWysłany: Pią 18:29, 09 Kwi 2010    Temat postu: Rozkręcenie forum

Dawno mnie nie było. Może by tak zrobić jakiś plakat albo coś w szkole aby ludzie wchodzili na forum? Myślę, że nie porobią nicków z imionami i nazwiskami, a później nic nie będą pisać, ze strachu, że ich znajdą tylko jakieś neutralne nicki by sobie powymyślali i mogliby coś napisać sensownego na forum.

Takie forum sprawiłoby, że zaczęli by pisać co im na sercu leży oczywiście bez wyzwisk itd tylko ogólnie. W końcu są bezimienni, napisaliby co warto byłoby zmienić w szkole/w czym ją polepszyć/co jest w niej beznadziejne. Niby jeden post, a Władze by wiedziały, że coś jest nie tak i że może rzeczywiście warto to i owo zmienić.

Jeśli nikt nie korzysta z forum to nie warto go trzymać w ogóle i zauważyłam, że na nowej stronie LO nie ma linka do FORUM lub bardzo jest ukryty. Żeby znaleźć forum musiałam wrócić do starego widoku strony Liceum.

Więc zrobić plakaty, zachęcić uczniów, przecież to dla nich nawet lepiej i łatwiej napisać na forum niż powiedzieć nauczycielowi swój jakiś pomysł na szkołę czy nie wiem napisać, że ten i ten niesprawiedliwie potraktował Laughing Wiadomo by było wtedy, że nauczyciel powinien zmienić swoje zachowanie xD ( hm lub uczeń jeśli sam zawinił of course ) itd. Czy nawet napisać, że jutro nie ma zajęć z tym czy z tym albo, że się zmieniło to czy to. Nie trzeba pisać do każdego z osobna na GG czy na NK =.=' tylko każdy wchodzi i wie.
No i przede wszystkim zrobić jakiś duży napis: F O R U M, tak, żeby odwiedzający wiedzieli, że w ogóle coś takiego istnieje.

Zostawiam te kwestie do przemyślenia Adminowi. Smile O ile taki jeszcze na tym forum funkcjonuje czyt. zagląda. Wink

Ostatnio zmieniony przez Luis dnia Pią 18:31, 09 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum LO w Zwoleniu Strona Główna -> Ogłoszenia, uwagi, sugestie, pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)